sohbet
SOHBETE GİRİŞ
Nickiniz :
Şifreniz :  

EN ÇOK OKUNANLAR
ANKET
 • Sitemiz Nasıl Olmuş?

  View Results

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • Yaygın görülen 7 seks korkusu
  Yaygın görülen 7 seks korkusu

  Performans diğer büyük korkulardan bir tanesidir. Sık sık erkeklerin deneyim performansı konularını duymuşsunuzdur. Buna rağmen kadınlarda cinsel performans kaygısı yaşanmaktadır. Dr . Jennifer Caudle , Aile hekimi ve Rowan Üniv .
  77867
  Doçenti bu durumu şöyle açıklıyor : Bu her yaştan kadınlarda yaşanılan bir korkudur . Ama telaşlanmamalıdırlar. Dışarı çıkıp rahatlayıp tekrar gelebilirsiniz. Çoğu erkekler kadınların durumunu pek anlamasa da, partnerinizle her zaman açık olun . Gerektiği zaman profesyoneller tarafından yardım almayı unutmayın.

  Tamam belki bu tamamen büyük bir olay değil ama , Watsona göre kesinlikle ortak korkulardan bir tanesi de partnerinizin dış görünümü . 2000 kişilik bir ankette yaşları 13 ile 64 arasında ki kadınlardan , % 70 i vücutlarının olumlu ya da en azından normal görüşe sahip olduklarını buldular.

  Ama kadınlar için fiziksel görünüm korkusu sadece kendi vücudunun dış ve gerçekçi olmayan görüntüleri canlandırdığı ve bu yüzden güvensizliklerinin arttığını söylemekte. Aynı zamanda vajinanın görünümü. Bazı kadınlar yatak odasındayken korktukları şey vajinal görünümü ve kokusu ile mücadele etmek.

  seks korkuları tamamen normaldir . Aslında yaygın olarak seks korkusu herkes tarafından yaşanmaktadır. Serk Terapisti Sarah Watson söylüyor : Watsona göre hayal kırıklığı performans ile ilgili olmakla birlikte, samimiyet ve gerçekten seks eylemini yaparken keyif almakla ilgili.

  Seks korkuları ortak mıdır? Muhtemelen. Hepsi olmasa bile genel hatlarıyla seks korkuları herkes tarafından ortaktır. Belli bir standart üzerinde ilerlemektedir.