sohbet
SOHBETE GİRİŞ
Nickiniz :
Şifreniz :  

EN ÇOK OKUNANLAR
ANKET
 • Sitemiz Nasıl Olmuş?

  View Results

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • Sosyal Cinsellik
  Sosyal Cinsellik

  Sosyal Cinsellik kavramı cinselliğin sosyal olarak erkeğin ve bayanın karşılıklı olarak etkileşiminden doğan ve sosyalleşen bir olgu ve haz biçimidir. Sosyal toplumlarda cinsellik kavramı yadırganamaz. Cinselliğin had safhada olması nedeniyle aktiviteler oldukça genişlenmiştir. Sosyal Cinsellik yaşayan kesimlerin daha modern bir cinsellik yani daha tecrubeli cinsellik yaşandığı gözlemlenmiştir.
  Sosyal Cinsellik olarak toplumuzda hoş karşılanabilir bir olgu kavramı değildir. Bununda nedeni toplumumuz olarak bilinçsiz şekilde yaşantılarıdır. Sosyal Cinsellik eğitimi almak şarttır. Bunun içinde ekibi olarak böyle bir platform açmamızın nedenlerinden bir taneside reelde cinselliği tecrubesiz olan kesimlerin sohbet sitemize girip sosyal cinsellik hakkında bilgi almalarıdır. Sosyal cinsellik hafife alınacak bir durum değildir. Harkeza tecrubesizliğin verdiği nedenlerden dolayı toplumumuzda boşanma vakaları oldukça çoktur. Bu durum karşısında sosyalleşme olmadığı için cinsellik haz olgusu giderek azalmaktadır. Bizlerde bunun bilincinde olup kullanıcılarımızın daha rahatça ve özgürce bu olguları öğrenmeleri için sohbet platformda böyle bir durumu ele aldık. Sosyal iletişim kavramına cinsellik girdiği için hem sosyal olarak hem fiziksel ve ruhsal olarak çiftlerin yakınlaşması açısından kullanıcılarımızı bilgilendirmek istedik.

  Sosyal Cinsellik denilince aklımıza neler gelmektedir. Bu soruya vereceğimiz cevap aslında çok basittir. Tamamen partnerlerimizi cinsel iletişim olarak sosyal cinsellik kavramı içinde ele alırsak cinselliği öğrenme, cinsel aktivitede bulunanların daha bilinçli şekilde yatakta davranmaları, sosyal cinsellik bakımından özelikle erkeğin daha ılımlı yaklaşması gibi durumları göz önünde bulundurularak cinselliğe girme konusunda bilinçli olması lazımdır. Bu tür durumlarda özelikle doktorlarımıza başvurmamız ve doktorlarımıza olanların hepsini olduğu gibi aktarıp yardım dilememiz gerekmektedir. Doktorların tavsiyeleri sonucunda kendimizi cinsellik konusunda bilinçli olarak tamamlayıp partnerimizle cinsel ilişkiye girebiliriz. Cinsel Sohbet ederekte partnerimizi cinselliğe ikna etme kabiliyetimizide unutmayalım. Sitemizle bulup sitemize ücretsiz olarak girmek isteye kullanıcılarımız sosyal cinsellik, sosyal iletişim, cinsel iletişim, cinsel hayat gibi kelimelerde sitemizi bulabilir ve giriş yapabilirsiniz.