sohbet
SOHBETE GİRİŞ
Nickiniz :
Şifreniz :  

EN ÇOK OKUNANLAR
ANKET
 • Sitemiz Nasıl Olmuş?

  View Results

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • Rana Elik Kimdir
  Rana Elik Kimdir

  2000 de İstanbul’a döndükten sonra Tv8, ETV, Kral TV, Kanal T, Kanal 34, Meltem tv televizyonlarında çalıştı,ana haber bülteni sundu, haber programlarını hazırladı ve yöneticilik yaptı.

  Aynı zamanda Yeni İleri, Bugün, Yeni Şafak, ve Ekspres gazetelerinde köşe yazarlığı ve röportajlar yaptı.

  İletişim Fakültelerinde (İstanbul Ticaret Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi) ve özel okullarda diksiyon, etkili konuşma ve haber teknikleri üzerine ders verdi.

  Kişisel gelişim,medya iletişim ve etkili konuşmanın iş hayatı üzerinde etkileri hakkında birçok seminer ve sempozyumda konuşmacı olarak yer aldı.

  2009 yilinda Diksiyon ve Etkili Konuşma Teknikleri adındaki kitabı basılan akademisyen sunucu-yazar ingilizce, Almanca ve Fransızca bilmekte ve halen Almanya’da yaşamaktadır

  19 yaşında mezun oldu..Yükseliş Kolejinde müzik öğretmenliği yaparken TRT’nin açtığı sınavları kazanarak 1988 yılında Ankara Radyosu’na spiker kadrosuna atandı.

  Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi-Psikoloji bölümünü kazanarak tekrar üniversiteye yazıldı. 1990 yılında Star 1 televizyonuna transfer oldu.

  1998 yılında Kanal 6’ya geçti. Kanal iflas edince Amerika’ya gitti ve bir yıl süresince mesleki eğitimler ve kurslara katıldı.