sohbet
SOHBETE GİRİŞ
Nickiniz :
Şifreniz :  

EN ÇOK OKUNANLAR
ANKET
 • Sitemiz Nasıl Olmuş?

  View Results

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • Kızlarla Cinsel Sex
  Kızlarla Cinsel Sex

  Kızlarla Cinsel Sex

   

  Kızlarla cinsel bir muhabbete girmek için kullanılabilir espriler yapabilirsiniz veya ters bir tepkide durumların degişebilecegini farkına varabilirsiniz karşılaştığında sorunlarla kullanabileceğin sözler de paylaşacağınız benzer şeylerle karşinizdaki kıza bir takım güzel sözlerle etkilebilirsiniz..
  Kızlık zarının zedelenmesinde açık renkli kan gelirken, âdete bağlı lekelenmede kan kahverengiye yakın bir renkte olur.
  Belirtmek istedigimi zşeyler yüzden komedyenler, stand up gibi yapanlar esprilerini olabildiğince bel atına çekermektedir ve ilginç olan şeyler ters bir tepki verene pek rastlanmamiştir diyebiliriz sizlere bu tepkiler bazen agir olabilir demekteyiz.
  Özellikle kızların hoşlandıgı sözler sevişelimmi veya sevdigin ic camaşirlari, düzlük sevişelim gibi kavramlarda cinsel sex muhabbetini acabilirsiniz..
  Kızlara sorabileceginiz bazi cumleler ne tür sevişmesini seversin sevişirken neler hissediyorsun gibi sözleri belirte bilir veya Sevişme sırasında, cinsel açıdan uyarıldığınızda ve boşaldığınızda cinsel organlarınızda oluşan ritmik kasılmalar ve sevişmenin verdiği olası suçluluk, adet kanamasına hazırlanan rahimde kanın erken dışarı çıkmasına neden olabilir, bu da lekelenme şeklinde kanamaya yol açabilir. sizlere belirte bilecegimiz şeyler yukarda yazdigimiz gibi kavramlarda oluşturmaktadir sizde kızlarla sex gibi sözcuklerle sohbeti kurabilirsiniz..