sohbet
SOHBETE GİRİŞ
Nickiniz :
Şifreniz :  

EN ÇOK OKUNANLAR
ANKET
 • Sitemiz Nasıl Olmuş?

  View Results

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • Kadın orgazmı hakkında bilinmeyenler
  Kadın orgazmı hakkında bilinmeyenler

  Kanada’nın Concordia Üniversitesi’nde gerçekleştirilen araştırmada, sekse dair birçok çalışma incelendi. Varılan sonuca göre, doğru dokunuş ve ritimle bir kadın klitoris, g noktası ve serviks gibi genital bölgelerden orgazm olabildiği gibi dudaklar, göğüs uçları, kulaklar, boyun ve parmaklardan da orgazm olabilir. Bu bölgeler kadından kadına değişkenlik gösteriyor. Klitoriste 8 bin sinir ucu bulunmasına rağmen klitoris, orgazmı garanti eden bir düğme olarak düşünülmemeli.

  Bu noktada uzmanlar partnerleri uyarıyor. Bir kadını nasıl uyaracağınızı bulduğunuzda bunda ısrarcı olmamalısınız. Uyarım noktaları kadından kadına değişiklik gösterdiği gibi bir kadının erotik vücut haritası da zamanla değişebilir. Yani kadını cinsel hazza ulaştıran noktalar her zaman, herkesle, her durumda aynı olmayabilir.

  Farklı partnerler, ortamlar, sesler ve deneyimler kadının cinsel hazza ulaşmasında önemli rol oynuyor. Kadının gerçek bir orgazm yaşaması için vücudundaki her bölgenin farklı dokunuşlara nasıl tepki verdiği gözlemlenmeli.

  Kaynak: Daily Mail