sohbet
SOHBETE GİRİŞ
Nickiniz :
Şifreniz :  

EN ÇOK OKUNANLAR
ANKET
 • Sitemiz Nasıl Olmuş?

  View Results

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • İlişki Tuzaklarına Uzak Durun
  İlişki Tuzaklarına Uzak Durun

  Sadakatsizliği hoş görmeyen insanlar bile kendilerini prensiplerini test eden zor durumlarda bulabilirler. Hiç kimse kendi başına gelene kadar sadakatsiz bir partner ile nasıl başa çıkacağını bilmez. Kalmalı mısınız gitmeli misiniz? Bazı insanlar seri flörtçüdür. Diğerleri gerçekten birine âşık olur veya boşluğu dolduracak bir şeyler arar ya da dikkate ihtiyaçları vardır. Hangisinin sizin için en iyi olduğuna karar verin. Başlarının fikirlerini dinleyin ama son kararı verirken kendi güdülerinize güvenin.
  Evlenmeyecekseniz nişanlanmayın. Nişanlanmanın anlamı budur. Eş dosttan hediyeler almak için bir fırsat değildir.
  Erkekler kardeşler konusunda daha objektiftir ama kız kardeşinin kilosu, bıyıkları veya beyinsizliği hakkında yorum yapmayın ve onları taklit etmeyin.
  Âşık olabilirsiniz ama diğer insanları da hâlâ beğenebilirsiniz. Suçluluk hissetmeyin. Bunun anlamı, vücudunuzda hâlâ kan dolaşımı olduğudur… Tabi, herkes flörtü sever. Bu, evdeki seks hayatınıza da canlılık katabilir. Fanteziler özgürdür.
  Bir erkeği tuzağa düşürmek için hamile kalmayın. Modern kızlar doğum kontrolünü nasıl yapacaklarını bilirler. Biz her şeyi biliriz vücutlarımızı nasıl yöneteceğimizi biliriz. İlacınızı kontrol etmeyi unutmayın. Kaza her zaman olabilir ama bilerek hamile kalmak sizi daha çok sevmesini sağlamaz (muhtemelen sevgisi azalır) ve bu durum bebek için hiç de adil değildir. Çocuk sahibi olmaya birlikte karar verin ya da ona gerçekten çocuk istediğinizi anlatın ve ona seçenek sunun.
  Üç görüşmenin ardından hemen seni seviyorum demeyin.
  Size cevaben ‘seni seviyorum’ demezse ona bağırmayın. Bu onun için bir şok olabilir, belki henüz bu şekilde hissetmiyordur (en azından o dürüst biri) ya da bunu söylemek için daha romantik bir ortam bekliyordur.
  Aynı şekilde, eğer gerçekten hissetmiyorsanız kendinizi kompliman yapmaya zorlamayın. Hissedene kadar bekleyin.
  Televizyonu yatak odasının dışında tutun çünkü aksi takdirde hayatınızı öldürür.
  Yapılan şeyleri “benim” ya da birlikte yaptıklarınızı “ben yaptım” şeklinde sınıflandırmayı bırakmasını söyleyin. İlişkiyi inkâr ediyor olabilir ya da ben merkezli birisidir, bu nedenle onu durdurun ya da sorunun ne olduğunu bulun.