sohbet
SOHBETE GİRİŞ
Nickiniz :
Şifreniz :  

EN ÇOK OKUNANLAR
ANKET
 • Sitemiz Nasıl Olmuş?

  View Results

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • Ergenlikte ve Cinsellik
  Ergenlikte ve Cinsellik

  Değerli kullanıcılarımız sitemiz sohbet sitesi olmakla birlikte cinsel konularda ergen çağda hem erkekleri,n hem bayanların ergenlikte cinsellik konularını birlikte işleyeceğiz ve sizleri aydınlatmaya çalışacağız bilmeyenler için. Ergenlik dönemi dediğimiz dönem bir canlının çocukluk döneminden yetiştin dönemine adım attığı dönem denilmektedir. bu zamanda çocukluk hal ve hareketlerini terk edeceği daha olgun bakışlarla geçireceği dönemdir. Ergenlik dönemleri erkekler için 12 ile 19 bayanlar içinde 12 ile 17 yaş aralığıdır.

  Ergenlikte cinsellik denilince değerli dostlar sakın yalış anlamayın. Ergen olupta bilgilendirilmemiş hem erkek hem bayan olabilir. Tabi günümüzde şehirlerde yaşayanlar ergenlikle ilgili hemen hemen herşeyi bilmektedir. Ama şehir dışında olan özelikle mezra ve köylerde yaşayanlar bazen ergenlikte cinsellik konularını bilmeyebilir. Bizimde amacımız bunları aydınlatmaktır. Bilimsel olarak ergen çağına gelen her canlının cinsel isteklerinin arttığı bilinmektedir. Peki cinsel durumları zayıf olanlar ve bilgileri olmayanlar genelikle ne yapıyor? Bunun uzun uğraşlar ve araştırmalar sonucu bilim adamları ergenliğe adım atanların ve partneri bulamayanların kendi kendilerini zevke getirmek için 31 çektikleri yani mastürbasyon çektikleri söylemektedir. Ergen olupta cinsellik yaşamak isteyenler için açtığımız bu platformda her kesimden herkesin girip bişiler öğrenmesini arzu ediyoruz.

  Doğal olarak bay ve bayanların ilk tecrübelerini kazanmaları için ilişkiye ihtiyaçları vardır. Bu yüzden cinselliği önemsemeleri, anlamaları ve kavramaları gerekmektedir. Ergenliğe giren kişilerin cinselliğe adım attığı zamanlarda bu kişilerin ailesi olan anne ve babalar ne şekilde yaklaşacaklarını, ne şekilde davranacaklarını aslında pek bilinmemektedir. Bununla doğan sonuçlar olumsuz olmaktadır. Bunun için her anne ve baba bu tür durumlarda fizyoterapi doktorlardan, doğum uzmanı doktorlardan veya diğer doktorlardan cinsel sorunlar ve cinsel iletişim hakkında yardım alması gerekmektedir. Aksi halde çok olumsuz durumlar ile karşılaşabilirler. Hem erkek hem bayan bu dönemde tam anlamıyla ne şekilde davranacaklarını bilmedikleri için bilgilendirilen aileler çocuklarını olumlu şekilde topluma faydalı olacak ahenk’te teşvik ederek onları da bu konuna nasıl davranacakları konusunda anlaşılır dilde öğretmelidir.

  Ergen çağında hepimizin cinsel organı daha da hızlı şekilde istekte olacağı için cinsel konuların ne olduğunu bilmemiz gerekir. Bu yüzden açtığımız bu sohbet platformlara girerek tecrübeli olan partner bularak ne şekilde hareket edeceğinizi söylemenizi temenni ediyoruz. Cinsel konular için açtığımız #cinsellik kanalına girip bu kanalda online olan kullanıcılarla özelde kendi durumlarınızı rahatlıkla ve çekinmeden dile getirebilirsiniz.