sohbet
SOHBETE GİRİŞ
Nickiniz :
Şifreniz :  

EN ÇOK OKUNANLAR
ANKET
 • Sitemiz Nasıl Olmuş?

  View Results

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • Cinsel Sorunlar
  Cinsel Sorunlar

  Cinsel sorunlarınızı nasıl ve ne şekilde düzeltebilirsiniz, cinsel sorunlarınızın ana kaynağı nedir, cinsel sorunlarınızla mücadele nasıl edersiniz , cinsel sorunlarınızı kime veya kimlere danışabilirsiniz , cinsellikle ilgili hemen hemen bütün konularda elimizden geldiğince sizi aşağıda başlıklar altında bilgilendireceğiz.
  Cinsel Sorunlarınızı ne şekilde düzeltebiliriz. Bunu yapabilmek için öncelikle sağlığımıza çok dikkat etmemiz gerekir. Cinsel sorunlarımızın düzeltilmesinde ilk ve temel kaynağımız yediğimiz besinlerdir. Besinlerin vitaminli olması şartıyla genelikle meyve ve sebzelerden faydalanmamız gerekir. Cinsel sorunlarımızın düzeltmek için hergün spor yapmak şarttır. Spor sayesinde vucudumuz sağlamlaşır. Sigara , alkol gibi kötü alışkanlıklardan uzak kalmamız lazım. Sigara cinselliği öldüren bir faktörtür ve bu faktörlerin başında sigara gelmektedir. Bu yuzden yediğimiz besinlerin tarihlerini bile incelememiz gerekir. cinsel sorunlarımız bu sayede gitgide düzelir ve cinsellik konusunda eksiğiniz kalmaz.
  Cinsel sorunlarımızın ana kaynağı nedir? Tabiiki bilindiği üzere ana kaynak ilk etapta insanların ruh halleri dikkate alınmalıdır. Cinsel sorunları araştırırken insanların ruh yapısı kötü ise cinsel ilişkiye girmeleri hemen hemen olanaksızdır. Şiddetle tavsiye ediyoruz ki cinsel sorunlarınzı varsa ruhani olarak kendinizi ruhsuz yapıdan sıyrılmanızı tavsiye ederiz. Cinsel sorunlarımızın kaynakları arasında aile için görültüler , aile için tartışmalar , çevrede yaşadığımız sıkıntılar ve stresler , cinsel sorunlarımızın kaynağını olumsuz etkileyen dış hava şartları ile iç hava şartları gelmektedir. Bu dış hava şartları arasında insanoğlu dışa dönük karamsar çizgiler belirlediği için yani dışa dönük dediğimiz kavramsal olgu dışarıda topladığı birikimleri içine attığı için cinsel ilişkiye girmelerde zorluluk çeker. İçe dönük kavramlar ise yaşadığınız karamsarlık , halsizlik başta gelmektedir. bu tür durumlarda yatağa girmemenizi öneririz. girmeye niyetliyseniz ise tamamen cinselliği düşünmeniz gerekmektedir.