sohbet
SOHBETE GİRİŞ
Nickiniz :
Şifreniz :  

EN ÇOK OKUNANLAR
ANKET
 • Sitemiz Nasıl Olmuş?

  View Results

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • Cinsel Konular
  Cinsel Konular

  Değerli Kullanıcılarımız! Merak edilen cinsel konular hakkında sizlerle bazı konular hakkında bilgilendirme yapacağım.
  Cinsel konularda en çok erak edilen konuların başında bir kızın kızlık zarı nasıl patlatılır , Bir kızla ilişkiye ilk girildiği zaman kıza ne şekilde davranılır , ilişki yaşandığı sırada ne tür hal ve hareketler yani davranışlarda bulunulur, cinsel ilişkiye girilirken cinsellik esnasında cinsel sohbetler edilir mi, bir erkek en çok hangi pozisyonu sever, sex partnerinizi ne şekilde memnun edebilirsiniz, bir kızla ilk ilişkiye gireceğiniz zaman nasıl ilişkiye girmesi için nazikçe davranabilirsiniz gibi konular insanların kafasında hep var olmuştur. Cinsel Konularda tecrübesiz olan kişiler genelikle bu sualleri kendilerine sorarlar. Bir yanıt alamadıkları için kendilerini belli ettirmeden arkadaş ve sırdaşlarına açılmak kaydıyla sora sora öğrenme yoluna giderler.
  Cinsel Konuların işlendiği bu başlık altında sizleri aydınlatmak için bu yola başvurduk. Baş vurduk ki arkadaşlarınıza sırdaşlarınıza açılamadığınız konuları bizim sayemizde sizlerde bilgilenin. Kızlık zarınını bir erkek ilişkiye girdiği zaman nasıl patlatır soruna öncelikle kızlık zarının ne olduğunuz söyleyelim. Kızlık zarı kızlarda bulunan vajina kısmına yerleştirilmiş esnek olan içeriye mikropları sokmayan bir dokudur. Bu Kızlık zarı Vajina’dan 1-2 cm içerdedir. Kimilerinde kızlık zarları biraz daha içerde olduğu için ilişkiye giren ve kanı görmeyenler hemen kızlık zarı yok diye algıya düşmesinler. Anca doğum sırasında o kızlık zarı yırtılır. Diğer bir cinsel konuların başında gelen konu ise bir kızla ilişkiye girmek isteyen bir adam o kıza ne şekilde davranmasını bilmeli. Öncelikle sözlerle kızı itham etmeli. Kızı zorlamadan ve kaba davranmadan kendini ispatlamak için öncelikle çok güzel cinsellik hakkında bilgi vererek kızı zevke getirmelidir. Kız zevke getirdikten sonra hemen cinsel ilişkiye girmeyiniz. Öncelikle sevişme yapınız ve kızın istediklerini verirniz. O zaman ister istemez kız kollarınızda olur. İlişkiye girdiğiniz zaman asla kaba davranmayınız. Kızı ikna edici güzel cinsel sözcüklerle mestedin. Kızla ilişki sırasında acele etmeyin. Penif ve vajina birleştiği zaman hemen içine sokayımda bu işi halledeyim gibi düşüncelere kapılmayın yoksa partnerinizi kaybedersiniz. o Vajina önce penis’e uyum sağlamalı ondan sonrası kendiliğinden gelir. Partnerinizle cinellik yaşadığınızda şu sözcükleri kullanın : Ah çok güzel sevişiyorsun, aşkım harikasın, ah aşkım süpersin, aşkım yavaş yavaş, aşkım vucudun çok güzel, aşkım filanca yerin çok hoşuam gidiyor gibi kelimeler sarfederek partnerinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Cinsel Konularda özelikle bu saydıklarımızı dikkate aldığınız zaman çok yol kat edersiniz.
  Cinsel konuları karşılıklı konuşmak istiyorsanız ve sizlerde partner bulup sex yaşamak istiyorsanız sitemize giriş yapabilirsiniz. Partnerinizle dilediğiniz gibi Özelde sex konularını konuşabilir, buluşup cinsel ilişki yaşayabilirsiniz. Cinsel Sohbet, Cinsel Chat, Cinsel Sohbet Odaları, Porno Sohbet, Cinsel Konular, Cinsellik, Cinsel Sex yazarak sitemizle tanışan binlerce kullanıcımız sitede yeni buldukları partnerleriyle yakın temas kurarak ilişki yaşıyorlar. Sizlerde Yaşamak İçin Sohbete Baglan kısmından sitemizle tanışma fırsatı bulabilirsiniz.