sohbet
SOHBETE GİRİŞ
Nickiniz :
Şifreniz :  

EN ÇOK OKUNANLAR
ANKET
 • Sitemiz Nasıl Olmuş?

  View Results

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • Cinsel Hayatlar
  Cinsel Hayatlar

  Cinsellikle ilgili bütün yaşantılarda en önde olan faktör cinsel hayat, cinsel yaşam üzerine kurulmuş haz ve olgulardır. Cinsel Hayatlar denildiği vakit cinsellikle ilgili yaşanmakta olan veya yaşanacak ilişkilerde birlikteliklerin aynı oranda ve aynı düzeyde iletişim içinde olmaktır.
  Cinsel hayatımızda partnerimizi iyi bilmemiz ve ona göre hareket etmemiz gerekmektedir. Partnerimizin cinsellik konusunda nelerden hoşlandığını ne şekilde cinsellik istediğini bilmemiz gerekmektedir. Cinsellik tek başına yaşanan bir olgu değildir. Cinselliği tanımamız için tecrubesi iyi olan cinselliği çok yaşayan ve karşı tarafı çok memnun etmiş bir arkadaştan, dosttan öğrenmemiz şarttır. Cinselliğe girenler için kendilerinin sağlık açısından sağlam olmaları gerekmektedir. Aksi halde olumsuz bir vakka durumunda cinselliği yaşayayım diye karşı tarafı da zor durumda bırakmış olursunuz. Cinsellik sadece buluğ çağına gelmiş ergenlerde değil cinselliği hisseden bütün yaşlarda mevcut olan bir olgu biçimidir. Herkes cinselliği yaşayabilir. Cinsel sohbet ederken bile cinsellikten bahsedildiği zaman tahrik olan herkes cinsel hayat konusunda istekli olduğu zaman onunda cinselliği arzuladığı anlamına gelmektedir. Cinsel yaşamlarında olumsuz durumlar yaşayanlar biran önce cinsel danışmanlık almaları için kendi doktorlarına başvurmaları zorunludur.

  Cinsel Hayat olarak başlıca cinsel sorunları ele aldığımızda erkekler için erken boşalma, geç sertleşme, cinsel isteksizlik ve kendine güvenmeme gibi durumlar vardır. Bayanlarda ise orgazm olamama, cinsel isteksizlik, hazımsızlık, vajinismus gibi durumlar en çok yaşanan olumsuzluklar cinsel sorunları beraberinde getirir. Hem erkekler hem de bayanlar olumsuz cinsel sorunları 2 başlık altında toplarsak birincisi ruhsal olarak psikolojik nedenler yer almaktadır. Bu durumda psikoloji uzmanı doktorlarınızdan yardım alabilirsiniz. İkincisi ise fiziksel nedenlerdir. Fiziksel nedenlerin başında dış görünüş itibariyle kendine güvenmeme veya hastalıklı olma durumudur. Bunları aşmak kolay değildir. Lakin önemli ölçüde azaltmanız psikolojik uzmanı doktorlardan alacağınız desteklere ve kendinize git gide güvenme olgusuna sahiptir. Vieagra bile alıp bu durumu hafifletebilirsiniz.
  Cinsel yaşam veya cinsel hayat her iki partner için gerekli olan ve vazgeçilmeyecek olgudan ibaret olduğu için her iki tarafında cinsel konularda sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri gerekmektedir. Cinsel yaşamları sağlamlaştırmak için olabildiğince vaktinizi birbirine ayırın. Birlikte olduğunuza zaman zarfı içinde olabildiğince cinselliği düşünün ve aklınızdan çıkartmayın. Sitemizde cinsel yaşam, cinsel sohbet, cinsel hayat konuları özel cinsel kanalı olan #cinsellik kanalında bulduğunuz ve tanıştığınız pğartnerinizle istediğiniz gibi özgürce dile getirebilirsiniz. Sitemize girişler paralı değildir. Tamamen ücretsizdir girişler. Sizlerde cinsel sohbet etmek istiyorsanız, cinsel yaşamınıza önem veriyorsanız ve mutlu bir gelecek inşaa etmek istiyorsanız durmayın. Sizleri de aramızda görmek istiyoruz.