Cinsel Birleşme

Değerli Dostlar Cinsellik günlük hayatımızda var olan ve hiçbir zaman bizden eksik olmayan bir olgu biçimidir. Bu Olgu biçimi olan cinsel birleşme’den kastımızı sizlere açıklayacağım.
Öncelikle Cinsel birleşme olacağı durumlarda, zamanlarda kesinlikle partnerinizle yatağa girerken çıplak olmalısınız. Aslında yatağa çıplak girilirken aklınıza sadece elbiseleri çıkardıktan sonra yatağa girmek gelmesin buradan kastımız başka türlü düşüncelerinizi yatak odasının dışında bırakmanız ve sadece cinselliği düşünüp partnerinizle yapacağınız pozisyonlara ondaklanmanızdır. Cinsel ilişkide cinsel birleşme hem erkeğin hem bayanın karşılıklı olarak birbirlerine karşı özel bir an demektir. Yatakta yapılan bütün pozisyonlarda kirli düşüncelerinizi odanın dışında bırakırsanız kesinlikle partnerinizle cinsel birleşmeyi çok etkili biçimde gerçekleştirirsiniz. Cinsel birleşmede çıkacak olumsuz durumlarda ise kesinlikle ama kesinlikle partnerinize yansıtmamanız gerekmektedir. Cinsellik sadece bedensel ve fiziksel yapılan bir eylem değildir. Ruh olarak partnerinizin ruh ikizi konumuna gelmeniz gerekmektedir. Yatakta sex yapan kişiler için olumsuz ruh hallerini yatağa yansıtanlar olursa o zaman beyni kapatma olacağı için olumsuz bir cinsel birleşme meydana gelecektir. Buda her iki partneri çok etkisiz bırakacaktır ve hatta birbirlerini boynuzlama yoluna bile gittikleri görülmüştür. Bunlardan kurtulmanız için yukarda söylediklerimizi harfiyen uygulamanız gerekir

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
437 okuma
7 Aralık, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?