sohbet
SOHBETE GİRİŞ
Nickiniz :
Şifreniz :  

EN ÇOK OKUNANLAR
ANKET
 • Sitemiz Nasıl Olmuş?

  View Results

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • Cinsel Arzuyu Arttıran Gıdalar
  Cinsel Arzuyu Arttıran Gıdalar

  Nar

  Yapılan bir araştırmada 2 hafta boyunca günde 1 bardak nar suyu içen kadın ve erkeklerin seks hormonu seviyelerinde artış görüldü.

  Karpuz

  Viagra etkisine sahip karpuz damarların gevşemesini sağlıyor, kan dolaşımını arttırıyor, erkeklerin daha kolay uyarılmasına yardımcı oluyor.

  İncir

  İncirde bulunan magnezyum, androjen ve östrojen gibi seks hormonlarının üretimini destekleyerek libidonuzu arttırıyor ve vücudun her yerine kan dolaşımını hızlandırıyor.

  İstiridye

  Şekli, kokusu ve dokusuyla kadını anımsatan istiridyenin afrodizyak etkisi herkes tarafından biliniyor. İstiridye, testesteron üretimi için gerekli olan yüksek oranda çinkoyla cinsel dürtüyü arttırıyor.

  Çikolata

  Yapılan bir araştırmaya göre çikolata yiyen kadınlar diğerlerine göre daha fazla seks istiyor. Bunun nedenerinden bir tanesi çikolata bulunan serotonin ve dopamin. Çikolata aynı zamanda metilksantin yoluyla vücudumuzun hassasiyetini arttırarak en küçük dokunuşlara bile reaksiyon göstermesini sağlıyor.

  Kıvırcık

  Yeşil yapraklı sebzeler söz konusu seks olunca oldukça faydalıdır ancak özellikle kıvırcıkta bulunan uyuşturucular seks hormonlarını aktive eder.

  Kahve

  Kahve uyarıcı etkisiyle sadece sabahlarınızı değil gecenizi de kurtarabilir.

  Acı biber

  Acı biberde bulunan kapsaisin kalp atışınızı hızlandırır, endorfini tetikler, afrodizyak etkisi yaratır. Ancak gereğinden fazla yiyip bütün gecenizi mahvetmeyin.